پذیرش و ثبت نام (کارشناسی ارشد)
1397/11/6 شنبه

قابل توجه داوطلبان دوره كارشناسي ارشد دفتر برنامه ریزی و هماهنگی مراکز بین الملل دانشگاه پيام نور
 

محل برگزاری آزمون  دانشجویان:

محل برگزاری آزمون پایان نیم سال تحصیلی کلیه دانشجویان، نزدیک ترین نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در کشور محل اقامت داوطلب که در فرم ثبت نام قید شده است می‌باشد. ضمناً در کشورهایی که دانشگاه اقدام به احداث نمایندگی نموده است این امتحانات از طریق نماینده دانشگاه برگزار خواهد شد.
 

مدارك لازم جهت ثبت نام در دفتر برنامه ریزی و هماهنگی مراکز بین الملل

1-  يك برگ تصوير صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضيحات، صفحة مربوط به آن نيز ضميمه شود).

2- تصوير مدرك تحصيلي با قيد معدل

3- ريزنمرات تاييد شده دوره كارشناسي (بايد توسط نزديك ترين نمايندگي محترم جمهوري اسلامي ايران در كشور محل اقامت داوطلب تاييد شود).

4- فرم تكميل شدة درخواست ثبت نام (برگ پيوست)

5-  ارائه اصل فيش بانكي به مبلغ...............................یورو ( متعاقبا اعلام می شود.)

6- تصوير صفحه اول گذرنامه

7- تصوير صفحاتي از گذرنامه كه رواديد كشور محل اقامت در آن درج شده است.

8- سه قطعه عكس 4×3 گذرنامهاي جديد

9- آدرس دقيق پستي، پست الكترونيك، نمابر و شماره تلفن مربوط به داخل و خارج از كشور جهت تماس فوري با داوطلب یا بستگان نزدیک وی در ایران (به صورت تايپ شده)

10- آدرس دقيق پستي، پست الكترونيك و نمابر نزديك‌ترين نمايندگي ج.ا.ا به کشور محل اقامت داوطلب (به صورت تايپ شده) جهت برگزاري آزمون

11-تاییدیه تحصیلی دوره کارشناسی

12- تصویرکارت ملی

13- تصویر کارت پایان خدمت یا کارت معافیت

  • توجه: كليه مدارك تحصيلي صادر شده از سوي دانشگاه‌‌هاي خارج از كشور قبل از ارسال به دفتر بايد به تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري كشور ايران رسانده شود در غیر این صورت داوطلب مجاز به ادامه تحصیل در این دانشگاه نمی باشد.

تذکرات مهم:

1- كلية دارندگان مدرك تحصيلي از کشورهای خارجي بايد اصل مدرك تحصيلي خود را به همراه ريزنمرات تأييد شده (توسط سفارت ج. ا. ايران در كشور محل اقامت) جهت تأييد نهايي به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي ارسال فرمايند. بديهي است پس از ارزشيابي مدارك تحصيلي توسط وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي، اين مركز  مي‌تواند براي ثبت نام داوطلب اقدام نمايد.

2- متقاضی تحصیل در یکی از نمایندگی‌های دانشگاه پیام نور در خارج از کشور، باید به ضمیمه فرم تکمیل‌شدۀ درخواست ثبت نام، نسبت به ارائه ویزای آن کشور نیز اقدام نماید.

3- در صورت محرز شدن ذکر موارد خلاف واقعیت، در هر مرحله از تحصیل ،دانشجو از ادامه تحصیل محروم و حتی در صورت به پایان رساندن دوره، مدرکی برای وی صادر نخواهد شد.

4-لازم است تصاويرکلیه رسيد های بانكي مبالغ پرداختي (وجه ثبت نام، شهرية ثابت و شهرية متغير) تا پایان تحصیل نزد دانشجو نگه‌داري شود.

5- مهمان شدن دانشجویان دفتر به داخل کشور، مطابق ضوابط و مقررات دانشگاه، انجام می پذیرد. بدیهی است در شرایط حاد، تصمیم گیری از طریق هیات رئیسه و کمیسیون موارد خاص دانشگاه انجام خواهد پذیرفت. لازم است داوطلب میزان حضور خود را در کشور محل اقامت با طول دوره تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد (حداکثر 6  نیمسال) مطابقت دهد.

6-در پايان دورة تحصيل از دانشجو به صورت حضوري آزمون جامع به عمل خواهد آمد در صـورتي كه تعـداد شركت كنندگان در يكي از كشورهاي خارج به حد نصاب تعيين شـده از سوي هیأت رییسه دانشگاه (حداقل15 نفر) برسد آزمون فوق در همان كشور با حضور نماينده اي از دانشگاه انجام خواهد شد.

مهلت ثبت نام::

كلية مدارك داوطلبان بايد حداكثر تا تاريخ 97/11/30 به نشاني: تهران- ابتداي جاده لشكرك- صندوق پستي4697-19395سازمان مركزي دانشگاه پيام نور، مركز بين الملل ارسال گردد.

ضمنا مدارکی که به صورت ناقص ارسال شده باشد (حتی یک قطعه عکس) هیچ گونه ترتیب اثری داده نخواهد شد و ثبت نام داوطلب با ارائه درخواست مجدد وتحویل کلیه مدارک مورد نیاز، به نیم سال آتی موکول خواهدشد.

در پایان آدرس پست الكترونيك کارشناس مسئول مربوطه سرکار خانم فلاحت دوست که پاسخگوی سوالات احتمالی داوطلبان خواهند بود به شرح زیر اعلام می گردد. 

 f_falahat@pnu.ac.ir


1394/12/11 سه‌شنبه